LIETUVĄ PASIEKĖ SPECIALI ANKSTUKAMS SIŪTŲ DRABUŽIŲ KOLEKCIJA

ANKSTUKŲ  KOLEKCIJA

Svetainės ankstukai.lt duomenimis, kasmet Lietuvoje gimsta apie 2000 ankstukų. Tokiems mažiems kūdikiams sudėtinga rasti drabužių. Siekdami palengvinti jauniems tėvams drabužių paieškas  specialiai ankstukams sukūrėme ir pasiuvome drabužių kolekciją „RBDT Kids Exclusives“.

Vos 40, 46, 50 cm ilgio drabužėliai pagaminti iš natūralaus audinio: 100% medvilnės, kuri nėra dažyta, apdorota cheminiais balikliais turi
STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikatą.

Drabužiai itin jautrią odą turintiems anksčiau gimusiems kūdikiams turi būti specialiai pritaikyti – pradedant audiniais, baigiant išvirkščiomis siūlėmis, drabužiuose taip pat nėra nei vienos vidinės etiketės, kuri erzintų ir jautrią odą.

Gaminiai pasiūti apgalvotai, taip, kad kūdikį tėvai aprengtų ir nurengtų patirdami kuo mažiau streso (juk jo užtenka ir dėl mažylio sveikatos būklės). Drabužėliai, visiškai atsegami tiek per rankoves, tiek per kojas, tarpkojį, kojūgalį. Atskirų pirštinaičių neprireiks, nes prie visų drabužių papildomai prisiūtos atlenkiamos pirštinaitės ir pėdutės.

Išbandykite ir dalinkitės savo pastabomis bei pageidavimais – jie mums padės tobulinti savo gaminius, prašome nedvejodami skambinkite telefonu +370 610 85412 arba atsiųskite žinutę per specialią formą kontaktų puslapyje

  • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!