Baby in nappy

Pristatome naujieną – Magics Flexidry su Magical Tubes®

Ploniausios sauskelnės visame pasaulyje! Dabar su Magical Tubes® technologija. Tinkančios dienai ir nakčiai tiek berniukams, tiek mergaitėms. Ypatingai greitai ir gerai sugeriančios, užtikrina sausumo pojūtį bei apsaugo nuo pratekėjimo. Elastingi kraštai ties kojytėmis nespaudžia ir nevaržo kūdikio judesių. Jų pagalba sauskelnės gerai priglunda, taip apsaugodamos nuo pasislinkimo, pratekėjimo. Sudėtyje nėra kvepalų ir losjonų.

Apsauginis sluoksnis iš natūralaus pluošto, švelnus lyg medvilnė, leidžiantis jautriai kūdikio odelei kvėpuoti ir išlikti sausai. Su gerai drėgmę absorbuojančia medžiaga, kuri suteikia apsaugą iki 12 val.

Ties bambute turi įkirpimą, kuris apsaugo nuo dirginimo bei greitina gijimą.

 

 

Magics Flexidry 2

Magics Flexidry 3

Magics Flexidry 4

Magics Flexidry 5

  • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!