„Kūdikio lizdas” – tai būdas pasakyti naujagimiui, koks jis laukiamas šiame pasaulyje. Visi naujagimiui reikalingi daiktai ir netgi lovelė – vienoje komplektacijoje. Viskas parinkta su meile, o pagaminta pagal aukščiausius kokybės standartus.

„Kūdikio lizdas” – Suomijoje gimęs socialinis projektas, į Lietuvą atkeliavęs 2016 m. Juo  siekiama, kad visi naujagimiai jaustųsi saugūs ir lygūs. Tam buvo sukurtas visas naujagimio kraitis, telpantis į lopšio funkcijos krepšį. Puikus sprendimas laukiant susitikimo su naujagimiu, keliaujant ar ieškant dovanos.

Kūdikio saugumas - mūsų prioritetas

Visi mūsų  produktai yra saugūs ir išbandyti. Visi jie pagaminti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Be to, mūsų sukurtas „Kūdikio lizdas“ –  tai pirma pasaulyje dėželė/lovelė su lingėmis!  Įstačius jas į dėželės dugną, turėsite jaukų sūpuojamą lopšį. Saugiam ir saldžiam kūdikio miegui parinktas ergonomiškas naujagimio čiužinys, atitinkantys vaiko raidą.

Foto3

Saugome ir tausojame gamtą

Visi „Kūdikio lizdai“ pagaminti iš perdirbto itin tvirto penkiasluoksnio gofruoto kartono, nenaudojant jokių kūdikiui ar gamtai kenkiančių medžiagų. Kūdikio lizde rasite viską, ko reikia naujagimio priežiūrai ir meilei. Visi viduje esantys produktai ir gaminiai atitinka aukščiausius ES saugumo ir sveikos aplinkos reikalavimus. Be to, galite pasirinkti menininkų kurtą dizainą.

Norime dalintis meile

Siekiame aukščiausių kokybės standartų, todėl visuose „Kūdikio lizduose“ rasite mūsų pačių kurtus produktus. Norime, kad Jūsų įsigyti gaminiai būtų ekonomiški, saugūs ir aukščiausių standartų, todėl sukūrėme prekės ženklą – RBDT. Tai kūdikių drabužėliai, medvilninės paklodės, rankšluosčiai, vystyklai, patalynė ir daugybė kitų kūdikiui reikalingų gaminių. Tai mūsų šeimos prekės ženklas.

Turinys pagal kiekvieno poreikius

Kiekviename „Kūdikio lizde“ – tai, ko prireiks į  šį pasaulį atėjusiam mažyliui. Nuo sauskelnių ir muilo  iki  kombinezono. Mes sukūrėme dėželes, kurios gali  būti naudojamos kaip lopšiai ar lovelės iki naujagimiui sueis 6 mėnesiai. Todėl kiekvienoje jų rasite ergonomišką čiužinėlį, sauskelnių komplektus, kūdikiams  sukurtas higienos priemones, vandeniui atsparias paklodes ir, žinoma, pirmuosius vaikelio šliaužtinukus su užrašu  „Aš miegu Kūdikio lizde“. Likusi komplektacijos dalis priklauso nuo Jūsų. Galite rinktis iš skirtingų dėželių komplektacijų. Siūlome kelis patogiausius  pasirinkimus, kurie padės sutaupyti laiko ir pinigų, perkant  kūdikio kraitelį.

Kūdikio lizdas
 

Kūdikio lizdas
su medvilne

Kūdikio lizdas
su organine medvilne

Foto8

Kiekvienam mažyliui
pritaikyti rūbeliai

Mūsų prekinio ženklo – „RBDT Kids Exclusives“ vardiniai rūbeliai – tai kokybės ir tvarumo garantas. Sukūrėme  rūbelius ir patalus, kurie atspindi Jūsų rūpestį mažyliu. Visi  „RBDT Kids Exclusives“  gaminiai sertifikuoti STANDARD 100 by OEKO-TEX® standartu ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Visi mūsų siūlomi gaminiai – iš organinės medvilnės ir 100 proc. medvilnės. Visi rūbeliai –  Unisex tipo –  tinkantys ir mergaitėms, ir berniukams. Taip pat siūlome secialiai ankstukams sukurtą kolekciją. Tai „RBDT Kids Exclusives“ gaminiai. Šių drabužėlių kolekcija leis tėveliams pamiršti rūpesčius, ieškant rūbelių, kurie tiktų patiems mažiausiems.

Jūsų pasirinktas dizainas

„Kūdikio lizdas“ taps ne tik saugumo oaze kūdikėliui, bet ir neišsiskirs iš Jūsų namų interjero. Kartu su dailininkais sukūrėme skirtingus dėželių dizainus. Nuo šviesių pastelinių spalvų, tinkančių vaikų kambario stilistikai iki sodrių žemės tonų spalvų, kurios puikiai derės net klasikinio stiliaus kambaryje. Nes tai ne tik dėželė, tai Jūsų namų dalis.

Foto10

Kiekvienas nupirktas „Kūdikio lizdas“ reiškia, kad mes dar vieną komplektą padovanosime mamoms, kurios neišgali įsigyti kraitelio. Įsigydami mūsų paruoštą kūdikio kraitelį pasirūpinsite dviem mažyliais iškart – savo ir tuo nepažįstamuoju, kuriam padovanosite saugumo ir ramaus miego jausmą.  Kūdikiai nusipelno savo gyvenimą pradėti aprūpinti visais reikalingais daiktais, nesvarbu, kokioje šeimoje jiems teko gimti. Ir galbūt visų mūsų dėka vieną dieną pasieksime svarbiausio – kad kiekvienas Lietuvoje gimęs naujagimis turės savo „Kūdikio lizdą“.

Laimingos laimingų vaikų mamos

„Kūdikio lizdas“ – tai socialinis projektas. Įgyvendindami jį nuolat bendraujame su daugybę mamų, girdime jų lūkesčius ir norime atliepti jų poreikius.  Todėl sukūrėme ir mamos skirtą higienos rinkinį, kuris palengvins laiką po gimdymo – „RBDT Ladies Exclusives“. Tai profesionalių, odą tausojančių higienos priemonų ir reikmenų rinkinys, sukurtas tam, kad laikotarpis po gimdymo būtų lengvesnis, gaivesnis ir leistų laisviau judėti.

„9 mėnesius nešiotas mamos ir buvęs mamos gimdoje, po gimimo naujagimis taip pat geriau jaučiasi mažesnėje erdvėje. Kodėl reikia kietesnio čiužinuko? Tiesiog minkštesnėje lovoje didesnė tikimybė, jog ištiks staigios kūdikių mirties sindromas. Be to, kol kūdikis dar nesėdi, jo stuburas yra visiškai lygus. Būtent dėl šios priežasties kūdikiams nereikia pagalvės – jų stuburas neturi tų linkių, kurie susiformuoja atsisėdusi ar atsistojus, pradėjus vaikščioti. Tai kartu yra viena iš priežasčių, kodėl medikai nerekomenduoja mamoms miegoti kartu su kūdikiu – suaugusiųjų lova jiems yra tiesiog per minkšta. rekomenduoju „Kūdikėlio lizdo“ dėžutę tiesiog pasidėti į lovą. Toks sprendimas – optimalus variantas, kūdikis visada bus čia pat, bet savo mini lovoje.“
Vilma Jankauskienė
Vaikų ligų gydytoja
„Mane sužavėjo apgalvotas saugumo aspektas. Jeigu mama sugalvotų kūdikėlį migdyti vienoje lovoje, tokioje dėžėje gulinčio vaikelio ji neužguls ir neužspaus, kad ir kaip pati būtų nuvargusi. Kai mažylis pradės sėstis, vartytis, net ir persisvėręs per dėžės kraštą, krisdamas iš tokio aukščio neužsigaus. Mama kartu su dėžele kūdikį gali lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą – į virtuvę, vonią ar miegamąjį. Dėžė yra sukurta tikrai tobulai. Dabar vienintelė likusi problema – tai mūsų visuomenės požiūris.“
Rūta Liutkevičienė
Būsimoms mamoms kursus Vilniaus gimdymo namuose vedanti
gydytoja akušerė-ginekologė