10,05 

„Mother Goose“ „Cool & Play“ Kramtukas, 3 mėnesių ir vyresniems

 

Quantity :

Kategorija:

Aprašymas

„Yellodoor“ kramtukas puikiai tinka jautrioms dantenoms atvėsinti, nuraminti ir pamasažuoti. Šį itin minkšto silikono, vandens pripildytą , galima atšaldyti, kad kalantis dantukams, kūdikis galėtų kramtyti vėsų kramtuką grublėtu paviršiumi. Vėsuma saugiai nuramina ir stimuliuoja perštinčias dantenas. Iškilus grublėtas paviršius padeda dantims prasikalti, švelniai masažuodamas dantenas. Paprasta suimti, paprasta valyti, galima plauti indaplovėje ne aukštesnės negu 40 laipsnių temperatūros vandeniu bei laikyti šaldiklyje.

 

ĮSPĖJIMAS: produktas turi būti naudojamas prižiūrint suaugusiems. Nepalikite kramtuką kramtančio vaiko be priežiūros. Prieš paduodami kūdikiui ir paimdami panaudotą kramtuką, apžiūrėkite jį. Jei pastebėjote, kad kramtukas pažeistas, pradurtas ar skylėtas,  išmeskite – jis nebetinkamas naudoti.  Nevalykite tirpikliais ar stipriais chemikalais ir neleiskite šioms medžiagoms patekti ant kramtuko.

 

PRIEŽIŪROS NURODYMAI: švariai nušluostykite ar nuplaukite šiltu vandeniu. Negalima sterilizuoti. Nelaikykite dideliame karštyje, nevirinkite ir nekaitinkite mikrobangų krosnelėje. Nedėkite į šaldiklį. Galima plauti indaplovėje ne aukštesnės negu 40 laipsnių temperatūros vandeniu. Pasilikite šią instrukciją, kad galėtumėte pasižiūrėti ir vėliau.

 

GAMINTOJAS: „Yellodoor“, The Sands, Farnham, Surrey, GU10 1PX, Jungtinė Karalystė

KILMĖS ŠALIS: Kinijos Liaudies Respublika

IMPORTUOTOJAS: „Prosapia“ UAB, P. Širvio g. 16-33,Vilnius, Lietuva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.