NAUJOS TECHNOLOGIJOS VOS 3 MM SAUSKELNĖS – DRAUGIŠKESNĖS IR GAMTAI, IR JŪSŲ MAŽYLIUI

Ir kūdikio kraitelyje ir atskirai turime „Magics Premium“ sauskelnių, kurios yra itin plonos, užima mažiau vietos ir jų gamybai naudojama mažiau žaliavų. Tačiau skysčio sugėrimo savybės niekuo nenusileidžia įprastoms sauskelnėms.

„Magics Premium“ savybės:

ITIN PLONOS – VOS 3 MM STORIO
Tai – ploniausios sauskelnės pasaulyje. Jos ne tik užima mažiau vietos, tačiau kūdikiui suteikia judėjimo laisvę.

PUIKIAI SUGERIA, SAUGO IR DIENĄ, IR NAKTĮ

Skystį sugeriančios dalelės yra išsidėsčiusios per visą sauskelnių vidinį sluoksnį. Jos:

TAUSOJA JAUTRIĄ ODĄ

Lanksčios sauskelnių „auselės“ palengvina jų naudojimą. Atrasta nauja gamybos formulė leidžia gaminti itin minkštą medžiagą.

 

„DRYLOCK“TECHNOLOGIJA

– Tai naujas metodas ir nauja technologija, geriau sulaikanti skystį viduje

–  Šių sauskelnių gamybai reikia mažiau medžiagų (maždaug trečdaliu), jos naudojamos ekonomiškai

– Žaliavos, naudojamos sauskelnių gamybai, greitai atsinaujina, sparčiai užauga. Tai nėra celiuliozė, gaunama iš medienos, todėl medžiai paliekami žaliuoti ateities kartoms.

– Įsigiję šias sauskelnes sutaupysite erdvės – jos neužims daug vietos

– Esant daugiau vietos krovininiuose furgonuose, galima sutalpinti daugiau dėžučių su prekėmis, taupomos išlaidos degalams, transportavimo metu mažiau teržiama aplinka.

– Reikia mažiau pakavimo medžiagų

– Sauskelnių gamybos įranga pažymėta LEED sertifikatu – tai tarptautinis serfitikatas, bylojantis apie produkto draugiškumą gamtai.

  • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!