KOKIE DRABUŽIAI TINKA NAUJAGIMIUI?

 

 

Savo naujagimiui naudokite tik natūralius 100% medvilninius vystyklus, antklodes, paklodes ir drabužius. Išbandykite specialiai „Kūdikio lizdui“ – Lietuvoje pagamintus „RBDT Kids Exclusives“ drabužėlius, rankšluostį, pledą, čiužinį, paklodes. Kolekcijoje rasite ir, specialiai, ankstukams sukurtų drabužėlių. Visi drabužiai yra pagaminti iš ekologiškos medvilnės arba natūralios, minkštos, 100% medvilnės. Drabužiai nėra dažyti, balinti, tad idealiai tinks kūdikio jautriai odelei. Mūsų gaminiai pasiūti iš 100% medvilnės audinio ir turi STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikatą.

 

Naujagimio odelė yra minkšta ir labai jautri. Gydytojai rekomenduoja naudoti tik medvilninius vystyklus, antklodes ir drabužius dėl keleto priežasčių:

 • Medvilnė yra natūrali, 100% organinė medžiaga.
 • Medvilniniai drabužiai yra minkšti todėl netrina, neerzina jautrios kūdikio odelės.
 • Medvilniniai audiniai puikiai praleidžia orą, todėl kūdikis niekada nebus suprakaitavęs. Pagrindinė medvilnės savybė – ji greitai pašalina drėgmę ir greitai išdžiūna.
 • Medvilnė yra natūralus audinys, todėl nealergizuojantis. Jūs galite būti ramūs ir nesijaudinti dėl kūdikio odelės išbėrimų ar egzemos.
 • Medvilnė yra puiki medžiaga kūdikiams, kurie kenčia nuo astmos, nes skirtingai nei kitos medžiagos, neišskiria net ir mažiausių dalelių, kurios gali sukelti astmos priepolius.
 • Medvilnė yra patvari ir labai lengva.
 • Galite skalbti ir džiovinti medvilnės audinius be jokių apribojimų. Džiovinti specialiose automatinėse džiovyklėse arba tiesiog pakabinti džiūti gryname ore.
 • Medvilnę galima lengviau išvalyti ar išplauti. Šis audinys daug lengviau „išleidžia“ purvą ir nešvarumus, todėl nėra reikalo naudoti agresyvių muilų, o chemikalų galite visiškai atsisakyti. Lengvas kūdikio drabužėlių ploviklis ir vos vos šiltas vanduo – tai viskas ko reikia, kad būtų išskalbti medvilniniai drabužėliai.
 • Sintetiniai produktai dažniausiai perdirbami su daugybę chemikalų, kad galiausiai galėtume pamatytume galutinį produkto variantą. Tačiau chemikalai gali sukelti bėrimus ant naujagimio odelės. Medvilnei jokių perdirbimo procedūrų nereikia ir net netaikoma, todėl nėra nieko, kas galėtų pakenkti kūdikio odelei. Tai suteikia medvilnei didelį privalumą, tad galite drąsiai rinktis medvilninius gaminius savo naujagimiui.
 • Be to, medvilnė saugo aplinką – 100% natūralus audinys biologiškai išsiskaido gamtoje.

RBDT Kids Exclusives

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dydis pagal amžių cm.

Amžius Naujagimio 0-3 mėnesių 3-6 mėnesių 6-9 mėnesių 9-12 mėnesių
Dydis cm. 50cm. 56cm. 62cm. 68cm. 74cm.

 

 • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!