Kodėl verta rinktis lietuvišką kūdikio kraitelį?

Kodėl verta rinktis lietuvišką kūdikio kraitelį?

„Laukiantis savo mažylės jaučiu nerimą ir pasimetimą. Nežinau, ką pirkti, kad vaikeliui nieko netrūktų. Atrodo, kad teks sudarinėti trūkstamų pirkinių sąrašą pirmosiomis valandomis po gimdymo. Kelis kartus nuėjau į vaikų prekių parduotuves – galybė rūbų ir daiktų. O jau kainų didybė! Paskaičiavau, apsiverkiau, išėjau…“ – tai, būsimos mamos Mildos (29m.) mintys. Ar ir jūsų galvoje sukasi tokios mintys?

Antras nėštumas buvo praktiškesnis. Mano draugė parodė „Kūdikio lizdo“ dėžę. Iš pradžių šypseną kėlė mintis apie kažkokią dėžę, bet vėliau prieš akis išvydau dailaus dizaino kraičio dėžę. Saugią ir švarią dėžę draugė naudojo kaip lovelę savo giliai parpiančiam kukuliui.

O dėžės viduje – viskas, ko gali prireikti naujagimiui ir gimdyvei: nuo sauskelnių, čiužinuko iki rūbelių, higienai skirtų reikmenų ir dar daug kitų daiktų. Vienas pirkinys – ir nebereikia lakstyti po parduotuves, tinstant kojoms, nuolat dairantis artimiausiotualeto.

„Didžiausią įspūdį paliko bendrystės jausmas. Įsivaizduokite, stumi vežimėlį per kvepiantį parką. Pasuki galvą ir pamatai šalia patį mieliausią leliuką su tokiais pačiais rūbeliais, kaip ir taviškis. Negali nenusišypsoti jo  mamytei,“ – sako Milda (29 m.).

Perimame gerąją Suomijos patirtį

Suomijoje kūdikio dėžė tikrąja to žodžio prasme gelbsti gyvybes. Žinia ta, kad dalis kūdikių pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais miršta nuo Staigios kūdikio mirties sindromo (SKMS). Suomiams vieninteliams pasaulyje pavyko ženkliai sumažinti kūdikių mirtingumą – dovanojant tėvams tokias dėžes: jose yra ir čiužinys, kuris yra specialaus kietumo kokio reikia kūdikiui dėl teisingo stuburo linkių vystymosi. Kiekvienai šeimai po vaiko gimimo įteikiama kūdikio dėželė su daugybe kūdikiui reikalingiausių daiktų. Tai tapo gražia tradicija iki šių dienų. Ilgus metus stebėję šiaurės kaimynę, „Kūdikio lizdą“ nusprendėme sukurti ir Lietuvoje.

Veiksmai, kuriuos įgyvendinome pirmiausiai

Saugumas

Mūsų dėžutė  atitinka visus saugumo ir sveikatos reglamento standartus, turi gamintojo atitikties deklaraciją, o tai reiškia, kad neturi kūdikiams kenksmingų  medžiagų.

Kokybė

Naudojame medžiagas, kurios turi STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikatą ir atitinka aukštus standartus, reikalingus kokybiškam kūdikių gyvenimui. Bendradarbiaujame su gerbiamomis gamyklomis, turinčiomis ilgametę patirtį, gaminančius tik aukštos kokybės kūdikių higienos gaminius.

Dizainas

„RBDT Kids Exclusives” gaminiai yra specialaus dizaino tai reiškia, kad jie yra patogūs tinkantys tiek mergaitėms, tiek berniukams. Mes kuriame patys ir, šalia bendradarbiaujame su dizaineriais, kad sukurtume kolekcijas, kurias pamiltų visos šeimos.

Dydis

Dabar naujagimių kolekcijoje naudojame du skirtingus drabužių dydžius, išskyrus ankstukų kolekciją, pastariesiems siūlome tris dydžius. Žinodami greitą kūdikių augimą per pirmuosius metus, iškėlėme sau uždavinį šiems metams – pasiūlyti kuo įvairesnę dydžių skalę.

 

 

„Kūdikio lizdo“ iniciatyva į vieną komandą subūrė didelę patirtį turinčius specialistus, kurių tikslas–mažinti kūdikių mirtingumą, sukurti mamai ir naujagimiui komfortą ir saugumą.

Mūsų ambicingas tikslas, kad „Kūdikio lizdą“ gautų kiekviena šeima. Tai – pirmoji lovelė ir viskas, ko reikia kūdikiui ir jo mamai pirmaisiais mėnesiais po gimdymo.

Viskas, ko prireiks jums ir naujagimiui

Atsakingai rinkdami daiktus, kuriuos sudėjome į „Kūdikio lizdą“ prieš tai apklausėme daugybę mamų. Prašėme jų prisiminti, kokio daikto trūko pirmosiomis dienomis, su mažyliu parvykus namo. Atrodo, kad pirmiausia naujagimiui reikia naujų drabužėlių? Tačiau tai nebuvo tas daiktas, kurio mamos pasigedo pirmiausia.

Dauguma mamų pripažino, kad iš anksto apsipirkinėdamos jos pamiršo daug kūdikiui reikalingų daiktų. Drabužėliai, pasak jų, dažnai dovanojami senelių, draugų, giminaičių, todėl jų retai pasigesdavo. Tačiau daugybė būsimų mamų net nepagalvodavo apie tokius daiktus kaip: vienkartines kelnaites po gimdymo, įklotus į liemenėlę nuo pieno pratekėjimo, higieninius paketus po gimdymo ar kremą krūtinės speneliams.  O kur dar tokie daiktai, kaip žirklutės nagučiams, termometras ir taip toliau.

Taigi, visai profesionalų komandai teko nemažai pasukti galvą kol atrinkome reikalingiausių daiktų sąrašą, o pavyko ne iš pirmo karto. Šiandien esame tikri, kad į „Kūdikio lizdas” kraitį sudėjome  mamai ir jos kūdikiui pačius reikalingiausius ir būtiniausius daiktus, kurių užteks pirmiesiems mėnesiams.

Išsakykite savo nuomonę

Mums visada svarbu išgirsti Jūsų nuomonę: gal įsigiję „Kūdikio lizdą“ ko nors pasigedote? Galbūt ko nors nepanaudojote? O gal turite idėjų, kaip galėtume patobulinti šią paslaugą?Jei turite pasiūlymų ar kritikos rašykite mums – Jūsų nuomonė padės mums tobulinti „Kūdikio lizdo“ kraitį. Prašome nedvejodami skambinkite telefonu: +370 610 85412 arba atsiųskite žinutę per specialią formą kontaktų puslapyje

 

 

 

  • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!