Kodėl verta rinktis lietuvišką kūdikio kraitelį?

Kodėl verta rinktis lietuvišką kūdikio kraitelį?

„Laukiantis savo mažylės jaučiu nerimą ir pasimetimą. Nežinau, ką pirkti, kad vaikeliui nieko netrūktų. Atrodo, kad teks sudarinėti trūkstamų pirkinių sąrašą pirmosiomis valandomis po gimdymo. Kelis kartus nuėjau į vaikų prekių parduotuves – galybė rūbų ir daiktų. O jau kainų didybė! Paskaičiavau, apsiverkiau, išėjau…“ – tai, būsimos mamos Mildos (29m.) mintys. Ar ir jūsų galvoje sukasi tokios mintys?

Antras nėštumas buvo praktiškesnis. Mano draugė parodė „Kūdikio lizdo“ dėžę. Iš pradžių šypseną kėlė mintis apie kažkokią dėžę, bet vėliau prieš akis išvydau dailaus dizaino kraičio dėžę. Saugią ir švarią dėžę draugė naudojo kaip lovelę savo giliai parpiančiam kukuliui.

O dėžės viduje – viskas, ko gali prireikti naujagimiui ir gimdyvei: nuo sauskelnių, čiužinuko iki rūbelių, higienai skirtų reikmenų ir dar daug kitų daiktų. Vienas pirkinys – ir nebereikia lakstyti po parduotuves, tinstant kojoms, nuolat dairantis artimiausiotualeto.

„Didžiausią įspūdį paliko bendrystės jausmas. Įsivaizduokite, stumi vežimėlį per kvepiantį parką. Pasuki galvą ir pamatai šalia patį mieliausią leliuką su tokiais pačiais rūbeliais, kaip ir taviškis. Negali nenusišypsoti jo  mamytei,“ – sako Milda (29 m.).

Perimame gerąją Suomijos patirtį

Suomijoje kūdikio dėžė tikrąja to žodžio prasme gelbsti gyvybes. Nes dalis kūdikių pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais miršta nuo Staigios kūdikio mirties sindromo. Suomiams pavyko ženkliai sumažinti kūdikių mirtingumą būtent dovanojant tėvams tokias dėžes: jose yra ir čiužinys, kuris yra būtent toks, kokio reikia kūdikiui – nei per minkštas, nei per kietas. Kiekvienai šeimai po vaiko gimimo įteikiamas kūdikio kraitelis Suomijoje tapo gražia tradicija. Ilgus metus stebėję šiaurės kaimynę, „Kūdikio lizdą“ nusprendėme sukurti ir Lietuvoje.

Veiksmai, kuriuos įgyvendinome pirmiausiai

Saugumas

Mūsų dėžutė  atitinka visus saugumo ir sveikatos reglamento standartus, turi gamintojo atitikties deklaraciją, o tai reiškia, kad neturi kūdikiams kenksmingų  medžiagų.

Kokybė

Naudojame medžiagas, kurios turi STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikatą ir atitinka aukštus standartus, reikalingus kokybiškam kūdikių gyvenimui. Bendradarbiaujame su gerbiamomis gamyklomis, turinčiomis ilgametę patirtį, gaminančius tik aukštos kokybės kūdikių higienos gaminius.

Dizainas

„RBDT Kids Exclusives” gaminiai yra specialaus dizaino tai reiškia, kad jie yra patogūs tinkantys tiek mergaitėms, tiek berniukams. Mes kuriame patys ir, šalia bendradarbiaujame su dizaineriais, kad sukurtume kolekcijas, kurias pamiltų visos šeimos.

Dydis

Dabar naujagimių kolekcijoje naudojame du skirtingus drabužių dydžius, išskyrus ankstukų kolekciją, pastariesiems siūlome tris dydžius. Žinodami greitą kūdikių augimą per pirmuosius metus, iškėlėme sau uždavinį šiems metams – pasiūlyti kuo įvairesnę dydžių skalę.

 

 

„Kūdikio lizdo“ iniciatyva į vieną komandą subūrė didelę patirtį turinčius specialistus, kurių tikslas–mažinti kūdikių mirtingumą, sukurti mamai ir naujagimiui komfortą ir saugumą.

Mūsų ambicingas tikslas – kad „Kūdikio lizdą“ gautų kiekviena šeima. Tai – pirmoji lovelė ir viskas, ko reikia kūdikiui ir jo mamai pirmaisiais mėnesiais po gimdymo.

Viskas, ko prireiks jums ir naujagimiui

Atsakingai rinkdami daiktus, kuriuos sudėsime į savo surinktą „Kūdikio lizdą“ („Baby‘s nest“) apklausėme daugybę mamų. Prašėme jų prisiminti, kokio daikto trūko pirmosiomis dienomis, su mažyliu parvykus namų. Nors atrodo, kad pirmiausia naujagimiui reikia naujų drabužėlių, tai nebuvo tas daiktas, kurio mamos pasigedo pirmiausia.

Dauguma mamų pripažino, kad iš anksto apsipirkinėdamos jos pamiršo daug kūdikiui reikalingų daiktų. Drabužėliai, pasak jų, dažnai dovanojami senelių, draugų, giminaičių, todėl jų retai pritrūksta. Tačiau daugybė būsimų mamų net nepagalvojo apie tokius produktus kaip vienkartinės kelnaitės po gimdymo, įklotai į liemenėlę nuo pieno pratekėjimo, higieniniai paketai po gimdymo ar kremas krūtinės speneliams.  O kur dar tokie daiktai, kaip žirklutės nagučiams, termometras ir taip toliau…

Taigi, visai profesionalų komandai teko nemažai pasukti galvą, kol atrinko visus daiktus, kurie šiandien sudaro „Kūdikio lizdą“. Šiandien esame tikri, kad sukūrėme reikalingiausių produktų dėžę: jos mamai ir jos kūdikiui užteks keliems pirmiesiems mėnesiams.

Išsakykite savo nuomonę

Vis tik mums labai svarbu išgirsti ir jūsų nuomonę: ar įsigiję „Kūdikio lizdą“ ko nors pasigedote? Galbūt ko nors nepanaudojote? Ar turite idėjų, kaip galėtume patobulinti šią paslaugą?Jei turite pasiūlymų ar kritikos rašykite mums – Jūsų nuomonė padės mums tobulinti „Kūdikio lizdo“ rinkinį, prašome nedvejodami skambinkite telefonu +370 610 85412 arba atsiųskite žinutę per specialią formą kontaktų puslapyje

 

 

 

  • Pasidalinti

Už jaukią, šiltą, patogią gyvenimo pradžią visiems kūdikiams! Kuriame kūdikio kraitelius su kokybiškais drabužiais, sauskelnėmis, čiužinukais ir kitais naujagimiui reikalingais daiktais. Taupykite laiką – leiskite mums viskuo pasirūpinti, o jūs džiaukitės tėvyste. Prisidėkite prie mūsų socialinio verslo misijos – tegul gyvenimo pradžia būna vienoda visiems kūdikiams!