DUK

Kūdikio Lizdas - naudojimo Atmintinė

„Kūdikio lizdo“ dėžė yra stipri ir saugi. Jos paskirtis – pirmoji naujagimio lovelė.

 • Neškite kūdikį ant rankų arba automobilinėje kėdutėje ir tik paskui paguldykite į dėžę.
 • Vežkite kūdikį automobiliu tik specialioje saugioje automobilinėje kėdutėje.
 • Nenaudokite kūdikio dėžutės kaip nešynės.
 • Namuose, svečiuose pas senelius, kai apsistojate viešbutyje ar palapinėje, dėžę galite naudoti kaip nešiojamąją arba laikinąją lovelę.
 • Kelionės metu dėžėje galite laikyti visus kūdikio drabužėlius, vystyklus ir kitus reikmenis.
 • Įdėję į dangčio vidų čiužinuką, gausite puikų kūdikio vystymo stalą.
 • Niekada neuždenkite dangčio, kai dėžėje ilsisi kūdikis!
 • Niekada nedėkite dėžės arti radiatorių, atviros ugnies ar krosnies. Nors dėžė įvertinta kategorija „dega lėtai“, t.y. geriau nei dauguma kūdikių medinių lovelių, vis dėlto ji dega!
 • Nedėkite dėžutės šalia elektros laidų arba ant jų, nes galite už jų užkliūti ir užvirsti ant kūdikio.
 • Kai dėžėje guli kūdikis, visada būkite šalia.
 • Laikykite dėžę ant grindų ar kito tvirto, lygaus ir plokščio paviršiaus.

Ar galiu naudoti dėžutę kaip nešynę savo kūdikiui arba dėžutėje vežti kūdikį automobiliu?

„Kūdikio lizdas“ yra stiprus ir saugus. Jo paskirtis – pirmoji naujagimio lovelė. Visgi, rekomenduojama nešti savo kūdikį ant rankų arba automobilinėje kėdutėje, o vežioti automobiliu tik specialioje saugioje automobilinėje kėdutėje. Nenaudokite kūdikio dėžutės kaip nešynės.

Iš ko pagaminta dėžė ir ar tikrai joje galima migdyti kūdikį?

Dėžutė pagaminta iš penkiasluoksnio kartono, todėl yra stipri ir saugi. Dėžutė tinka kūdikiams nuo gimimo iki maždaug 4-6 mėnesių (priklausomai kaip greitai auga kūdikis). Visas “Kūdikio lizdo” naudojamas kartonas turi gamintojo atitikties deklaraciją. Dėžutė yra pakankamai maža, todėl mama gali ją laikyti greta savo lovos ar ant jos. Rekomenduojama, kad kūdikis nemiegotų toje pačioje lovoje su mama ir tėčiu. Vaikelio lovytėje neturi būti jokio daikto, kuris galėtų pakenkti Jūsų kūdikiui. „Kūdikio lizdas“ labai patogus – nesvarbu kur Jūs vykstate: pas senelius, apsistojote viešbutyje ar palapinėje; jis gali būti naudojamas vietoj sulankstomos lovytės. Kelionės metu dežutėje galite laikyti visus savo kūdikio drabužėlius, sauskelnes, pašluostes ir t.t.  Čiužinukas atliks funkciją tiek kelionėje, tiek namuose, kaip kūdikio perrengimo kilimėlis. Tereikia į dangčio vidinę dalį įdėti čiužinuką.

Iš ko pagamintas čiužinukas?

Saugus, patogus ir elastingas vaikiškas čiužinukas ramiam Jūsų naujagimio poilsiui – norime, kad kūdikis miegotų patogiai ir kokybiškai, o prabudęs jaustųsi žvalus ir energingas. Specialios struktūros čiužinys, specialiai pagamintas – „Kūdikio lizdo“ dėželei, užtikrina taisyklingą stuburo formavimąsi pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais, gerina kraujotaką, rūpinasi tinkamu raumenų vystymusi. Čiužinys yra pralaidus orui, jame nesikaupia drėgmė. Patogiai nuimamas užvalkalas yra lengvai valomas ir skalbiamas. 

Čiužinys dvipusis, pagamintas iš putų poliuretano 25 kg/m3, pralaidus orui, elastingas. Gali pasirodyti, kad čiužinukas per kietas kūdikiui, tačiau taip pagaminta specialiai. Įrodyta, kad kietas kūdikio čiužinukas, kurio putų poliuretano tankis 25 kg/m3, padeda išvengti staigios kūdikių mirties sindromo arba SKMS. Putų poliuretanas – bene plačiausiai čiužinių gamybai naudojama medžiaga. Turėdamas atviras molekulių struktūras, labai gerai praleidžia orą, yra stabilus ir tvirtas. Šiandien putų poliuretano gaminių gamyboje nenaudojamas formaldehidas ir kitos sveikatai kenksmingos medžiagos. Mūsų čiužiniams naudojamas putų poliuretanas atitinka visus saugumo, sveikatos ir aplinkosaugos reikalavimus – jiems suteiktas STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikatas. Čiužinuko užvalkalas daigstytas su sinteponu, trikotažinis, lino, medvilnės pluošto, bei sintetikos – su užtrauktuku; skalbiamas iki 40 laipsnių temperatūroje. Jūsų kūdikis turi gulėti ant nugaros iki tol, kol jis pats išmoks apsiversti, o standus čiužinukas tam labai tinkamas.

Iki kokio amžiaus mano kūdikis gali miegoti „Kūdikio lizde“?

„Kūdikio lizdas“ buvo sukurtas taip, kad Jūsų kūdikis galėtų patogiai ir saugiai miegoti nuo gimimo iki maždaug 4-6 mėn. amžiaus. Jūs suprasite, kada atėjo metas perkelti kūdikį į vaikišką lovelę, dažniausiai, kai jis/ji pradės savarankiškai apsiversti ant šono. Galiausiai, kai Jūsų kūdikis dėžėje nebemiegos, tvirto dizaino „Kūdikio lizdas“ idealiai tiks žaislų, rūbelių laikymui, arba galės būti naudojama kaip dėžė žaidimams. Universalu, ar ne taip? O užaugusiam vaikui, ar ne puiki dovana, įteikti prisiminimui išsaugotus jo rūbelius, žaisliukus, kuriuos galės parodyti jau savo mažyliui arba galės jais net aprengti. Jūs patys sugalvosite kam ją įteikti kaip palikimą.

Kas yra „Magics“ sauskelnės?

„Magics“ sauskelnės – tai revoliucinės, naujo tipo vienkartinės sauskelnės, pagamintos naudojant Drylock technologijas. Sauskelnės neįtikėtinai plonos, suteikiančios Jūsų kūdikiui didesnę judėjimo laisvę. Sukirptos anatomine forma, tinka berniukams ir mergaitėms, turi lanksčias auseles, jos yra patogios, lengvai naudojamos ir puikiai tiks Jūsų kūdikiui. Aktyvi odos apsauga ir protingas medžiagų panaudojimas užtikrina šilkinį, minkštą prisilietimą prie kūdikio odelės. Nesvarbu ar Jūsų kūdikis aktyviai leidžia laiką žaisdamas ar ramiai miega, sauskelnės leis kūdikiui jaustis gerai ir dieną, ir naktį. Visi „Magics“ produktai pagaminti greižtai laikantis naujausių reiklavimų, teisės aktų, ISO ir IFS sertifikavimo reikalavimų ir net daug daugiau! „Dermatest® GmbH“ patvirtino hypoalerginiu sertifikatu.

Iš kokio pluošto/medžiagos pagaminti kūdikio rūbeliai?

„RBDT Kids Exclusives“ prekinis ženklas pristato, specialiai „Kūdikio lizdui“ Lietuvoje pagamintus ir sukurtus pagal specialų dizainą drabužėlius, rankšluostį, pleduką, čiužinuką, paklodes ir kt. Visi kūdikiui skirti drabužiai pagaminti iš ekologinio ir natūralios 100% medvilnės audinio. Drabužiai nebuvo dažyti ar balinti, todėl idealiai tiks kūdikio jautriai odelei.Visi audiniai turi sertifikatą STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Kas yra „RBDT Kids Exclusives“ kūdikiams skirtas Kastilijos muilas?

Autentiškas Kastilija muilas yra pagamintas pagal senus receptus iš ekologiškų aliejų, be jokių kvapų ir tik iš natūralių aliejų, todėl itin švelnus net pačiai jautriausiai kūdikio odelei. Dermatologiškai patikrintas. Manoma, kad Kastilijos muilas buvo pavadintas Kastilijos karalystės vardu, susikūrusios dabartiniame Ispanijos regione maždaug 800 m. Tačiau šio muilo istorija tokia sena, kad sunku rasti tikrąsias jo istorijos detales. Nuo senų laikų šis muilas labai vertinamas, o dėl aukštos kokybės laikomas muilų karaliumi. Skystas Kastilijos muilas pagamintas tik iš ekologiškų kokosų, alyvuogių, jojobos, kanapių aliejų, kurie suteikia odai aksominio minkštumo, o bei citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą ilgiau nei cheminiai konservantai. Kastilietiškas muilas – absoliučiai veganinis: jame nėra gyvulinių riebalų, nebuvo išbandomas su gyvūnais. Nuplautas ir į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neužteršia vandens ir yra draugiškas gamtai. Muilas pasižymi stipresne koncentracija nei įprasti skystieji muilai, taigi nusiprausti pakanka vos kelių jo lašelių.