Dėžių dizainai

Galimi „Kūdikio lizdo” dizaino pasirinkimai

Perkant  bet kurį „Kūdikio lizdo“ komplektą galite rinktis Jums labiausiai patikusį dėželės dizainą.   Kiekvienas „Kūdikio lizdo“ dėželės dizainas – išieškotas ir ilgai brandintas sprendimas. Jų kūrime dalyvavo Kūdikio lizdo idėjos Lietuvoje iniciatorė ir kūrėja Rasuolė Jasnauskienė. Jos idėjas ir vizijas dėželių dizainui perteikė menininkai. Visi dizainai kurti taip, kad dėželės-lovelės būtų ne tik stilingos, bet ir taptų tam tikra šeimos relikvija. Kiekviena dėželė skleidžia savo žinutę, o jas visas vienija pagrindinis tikslas – tapti saugia miego oaze ką tik gimusiam kūdikėliui.

Dėžė „Miestas“

Pagrindinis dėželės dizaino akcentas – legendomis apipintas Vilniaus miestas su pilimis, bažnyčių bokštais ir angelu, saugančiu jo ramybę. Šalia – gyvybę simbolizuojanti upė. Vaikelio miegas šioje dėželėje – lyg kelionė oro balionu su pasakų herojais, primenanti saldžiausią sapną. Pastelinėmis spalvomis dailinta dėželė kurta vaikų iliustratorės ir puikiai derės ne tik  miegamajame, bet ir vaiko kambaryje mažyliui paaugus.

miestas

Dėžė „Motinystės veidai ir spalvos“

Kartu su menininku Vytautu Tomaševičiumi subrandinome ypatingo dizaino Kūdikio kraitelio dėžę Motinystės veidai ir spalvos“. Tai žemės atspalvių dizainas, kuriame telpa plati mamos širdis ir visi jos motinystės išgyvenimai. Tai ir jaudulys, laukiant mažylio, ir nerimas dėl jo saugumo, ir begalinis troškimas susitikti, ir besąlygiška meilė kūdikėliui nuo pirmos pažinties akimirkos.

maternity faces and colours

Dėžė „Meškutis“

Ilgai brandinta dėželės dizaino idėja, kuria norėjosi perduoti, kaip laukiamas yra šiame pasaulyje į jį atskubantis mažylis. Žaislinis meškutis – toks dažnas vaikystės palydovas, daugelio vaikystės simbolis. Visi užaugome glausdami pliušinį meškutį saldaus miego metu. Menininkė sukūrė pastelinių spalvų dėželės dizainą, kuris alsuoja šiluma ir kviečia pasinerti į saugų miegą su minkštu pliušiniu meškučiu, kuris visada šalia.

Bear

Dėžė „Debesėliai“

„Kūdikio lizdas“ – tai saugi ir jauki vieta kūdikio miegui. Tokią mintį paprašėme perteikti menininkės iš pajūrio, kuri ir sukūrė minkštučių debesėlių dizainą.  Dėželė „Debesėliai“ dar tik laukia savo istorijos. Ant dėžutės menininkė apgyvendino 12 debesėlių. Jie skirti 12 gyvenimo mėnesių. Ant kiekvieno debesėlio galite palikti naujagimio pėdutės arba rankytės antspaudą, kad dėželė būtų dar jaukesnė. Be to, taip ji išliks kaip vertingas prisiminimas ne tik sau mažyliui, bet ir jo vaikams ateityje.

clouds