Dėžių dizainai

Kurdama  „Kūdikio lizdo“ dėžės variantus, kurie galėtų tapti iš kartos į kartą perduodama šeimos relikvija, primenančia apie Lietuvai ypatingą datą, bendradarbiavau su žinomais Lietuvos dailininkais.

Dėžė „Motinystės veidai ir spalvos“

Kartu su menininku Vytautu Tomaševičiumi subrandinome ypatingo dizaino Kūdikio kraičio dėžę „Motinystės veidai ir spalvos“.

“DĖŽĖ „MOTINYSTĖS VEIDAI IR SPALVOS"

Dėžė „Meškutis“

Ilgai žodžiais piešiau dailininkei, kokią įsivaizduoju šimtmečio „Kūdikio lizdo“ dėželę, o menininkė keliais rankos judesiais perteikė ir apipavidalino ją pačiu mieliausiu meškiuku, besiilsinčiu ant baltiškais raštais marginto paklotėlio. Nesuklysiu sakydama, kad Meškutis – tai mūsų vaikystės simbolis: juk visi užaugome su pliušiniais meškinais!

Bear design

Dėžė „Debesėliai“

Mano mintyse tūnojusią viziją ant naujos dėžutės perkėlė dailininkė iš pajūrio. Putlūs minkštučiai Debesėliai, kuriuose nuo pirmojo gyvenimo mėnesio galima atspausti kūdikėlio rankytės ir kojytės antspaudą. Tikiu, kad jis išliks kaip vertingas prisiminimas ne tik sau pačiam, bet ir atžaloms parodys, koks mažytis kadaise buvo tėtis ar mama.
12 mėnesių – 12 debesėlių su skirtingais rankyčių ir pėdučių antspaudais – koks širdžiai mielas prisiminimas!

debeselis