Mūsų istorija

Suomijoje jau daugiau nei septyniasdešimt penkerius metus gyvuoja tradicija naujagimių sulaukusias šeimas aprūpinti kūdikio dėže ar kūdikio kraiteliu (angl. Baby Box). Dėžėje yra praktiškai visi ką tik gimusio mažylio priežiūrai reikalingi daiktai. Tai ne tik padeda tėvams išvengti streso, kažko pasigedus pirmosiomis kūdikio gyvenimo dienomis – dėželė turi tinkamo kietumo čiužinį ir yra saugi erdvė kūdikiui išsimiegoti.

Dėžę su kokybiškais, aplinkai ir kūdikiui draugiškais gaminiais jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Dar daugiau – ją įsigydami padovanojate ramybės, jaukumo ir šilumos dalelę tiems, kurie patys šiuo momentu negali pasirūpinti komfortiškomis mažylio auginimo sąlygomis.

Mūsų iniciatyva „Visi naujagimiai – lygūs“ išsirutuliojo į socialinį verslą, kai už vieną nupirktą „Kūdikio lizdo“ rinkinį antrąjį bazinį rinkinį padovanojame socialinės rizikos grupėje esančiai mamai. Kūdikiai nusipelno savo gyvenimą pradėti aprūpinti visais reikalingais daiktais, nesvarbu, kokioje šeimoje jiems teko gimti.

Pasirūpinkite dviem mažyliais iškart – savo ir tuo nepažįstamuoju, kuriam padovanosite saugumo ir ramaus miego jausmą!

Staigios kūdikių mirties sindromas

Tradicija gimdyvėms dovanoti „kūdikio dėželes“ prasidėjo 1930-aisiais. Tuo metu Suomija buvo neturtinga valstybė ir kūdikiai gana dažnai mirdavo (kūdikių mirtys dėl nežinomų priežasčių vadinamos staigios kūdikių mirties sindromu arba SKMS). 1938-aisiais šioje šalyje iš 1000 gimusių kūdikių 65 mirė. Siekiant sumažinti šį rodiklį, buvo sukurta kūdikio dėžė.  Atrodo, tai tik dėžė, tačiau dalinant ją šeimoms nuo 1930 iki 2013 metų kūdikių mirtingumą pavyko sumažinti iki 3-jų mirčių 1000-čiui gimusių kūdikių.

Kaip praneša BBC, Suomijoje šiuo metu kūdikių sužalojimo ir mirties atvejų skaičius yra mažiausias pasaulyje! Plačiau skaitykite čia.

Norite sužinoti, ką daryti, kad kūdikis miegotų saugiai? Skaitykite:  Saugus kūdikio miegas”.

Saugūs visi kūdikiai

Nuo 1949 m. Suomijoje visos moterys, kurios 4-tą nėštumo mėnesį apsilankė pas gydytoją, gaudavo motinystės paketą. Nesvarbu iš kokio socialinio sluoksnio yra būsimas kūdikis – visiems naujagimiams  suteikta vienoda galimybė saugiai gyvenimo pradžiai. Toks valstybės rūpestingumas užtikrino tinkamą sveikatos priežiūrą tiek mamai, tiek jos kūdikiui.

Vertingiau nei pinigai

Suomijoje gimdyvėms siūlomas kūdikio kraitelis arba grynųjų pinigų išmoka. Tačiau daugiau nei 95 proc. motinų pasirenka kūdikio dėžę (kūdikio kraitelį). Jos tvirtai tiki, kad pati dėžutė ir jos turinys – verti daug daugiau.

Kūdikio dėžėje būsima mama randa ne tik kūdikiui reikalingus drabužius, maudymui skirtas priemones, vystyklus, čiužinį – pačią dėžę ji gali panaudoti kaip pirmąją lovelę. Ji yra pakankamai stipri, tvirtomis sienomis ir dugnu bei saugi, kad kūdikis jaustųsi saugus it mamos pilve.

Ši kūdikio dėželė užtikrins saugius, sveikus ir patogius pirmuosius gyvenimo mėnesius Jūsų naujagimiui!

Kodėl verta rinktis „Kūdikio lizdą“?

Tausojame ir mylime gamtą

Tausojame ir mylime gamtą

Vaikiškos dėžutės pagamintos iš perdirbto penkiasluoksnio gofruoto kartono, kurį perdirbus panaudosi gamybai. Atitinka visus saugumo ir sveikos aplinkos reikalavimus, turi gamintojo atitikties deklaraciją.

Užtikriname kokybę

Visi mūsų gaminiai „RBDT Kids Exclusives“  turi sertifikatą STANDARD 100 by OEKO-TEX® ir atitinka aukščiausius reikalavimus būtinus kokybiškam kūdikio gyvenimui. Siūname iš 100 % natūralios medvilnės ir organinės medvilnės.

save you money

Taupome jūsų pinigus ir laiką

Pirk „Kūdikio lizdas“ kraitį ir prisidėk prie šeimos biudžeto padidėjimo, nes tai pigiau nei kitur, viskas vienoje vietoje – tad sutaupyk ir laiką.

Inovatyvu

Pasaulyje pirma dėžė-lovelė su lingėmis! Lingės paprastai įsistato į dėžės dugną  ir taip atlieka sūpuojamo lopšio funkciją. Galimybė pasirinkti dėžės dizainą, kuriuos kūrėme kartu su dailininkais.