Apie Mus

Rasuole su deze 1

APIE MUS

Kaip dažnai būna socialiniame versle, taip ir „Kūdikio lizdas“ gimė iš mūsų pačių asmeninės patirties. Prieš kelis metus mūsų šeimos pasaulį „aukštyn kojomis“ apvertė žinia, kad greitai sulauksime pirmojo anūko. Tuomet mes su vyru gyvenome užsienyje, tačiau labai norėjosi padovanoti mažajam stebuklui kažką nepaprasto. Ieškojom neįprastos, bet naudingos dovanos, kuri palengvintų jaunų tėvų buitį, sumažintų laukimo įtampą ir suteiktų daugiau saugumo mažyliui.

Ir vieną dieną vyras prasitarė apie iniciatyvą Suomijoje, kurią įgyvendinant kiekvieno gimusio kūdikėlio šeimai dovanojamas naujagimio kraitelis – lovelės formos dėželė, kurioje sudėti visi naujagimiui būtini daiktai. Man tai buvo naujiena, o mūsų vaikams – fantastiška dovana! Taip gimė pirmasis lietuviškas Kūdikio lizdas.

Norėjosi tuo džiaugsmu pasidalinti ir su kitais naujais tėveliais, padėti jiems lengviau pasiruošti naujagimio sutikimui. Taip 2016 m. įkūrėme šeimos verslą ir Lietuvai pristatėme „Kūdikio lizdo“ idėją. Pasirūpinę, kad kūdikio kraitelyje atsirastų tik aukščiausios kokybės priemonės ir gaminiai, Lietuvoje įgyvendinome socialinę iniciatyvą „Visi naujagimiai lygūs!“, kuri šiandien tapo mūsų verslo dalimi. Kiekvienas nupirktas „Kūdikio lizdas“ reiškia, kad mes dar vieną komplektą padovanosime mamoms, kurios neišgali įsigyti kraitelio.

Įsigydami mūsų paruoštą kūdikio kraitelį pasirūpinsite dviem mažyliais iškart – savo ir tuo nepažįstamuoju, kuriam padovanosite saugumo ir ramaus miego jausmą.  Kūdikiai nusipelno savo gyvenimą pradėti aprūpinti visais reikalingais daiktais, nesvarbu, kokioje šeimoje jiems teko gimti. Ir galbūt visų mūsų dėka vieną dieną pasieksime svarbiausio – kad kiekvienas Lietuvoje gimęs naujagimis turės savo „Kūdikio lizdą“.

Su meile,

Všį „Kūdikio  lizdas“  vadovė Rasuolė Jasnauskienė

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *