Apie Mus

Rasuole su deze 1

SUKŪRĖME LIETUVIŠKĄ „KŪDIKIO LIZDĄ“, NES NORĖJOME PASIŪLYTI PRODUKTĄ, KURIS PADĖTŲ IŠSPRĘSTI JAUNIEMS TĖVAMS REALIUS IŠŠŪKIUS SULAUKUS NAUJAGIMIO

Mes sakome: už saugią, sveiką ir vienodą gyvenimo pradžią visiems kūdikiams!

Atkeliaujantis į pasaulį pirmasis anūkėlis – apvertė „aukštyn“ kojomis, gerąja to žodžio prasme, mano su vyru gyvenimą. Dar gyvendami užsienyje, sukome galvas, ką padovanoti netrukus gimsiančiam anūkui. Ieškojom neįprastos, bet naudingos dovanos, kuri palengvintų jaunų tėvų buitį, sumažintų laukimo įtampą ir suteiktų daugiau saugumo mažyliui.

Tai nebuvo paprastas uždavinys. Tačiau vyras prisiminė, kad Suomijoje kiekvienai šeimai dovanojamas naujagimio kraitelis. Tai lovelės formos dėželė, kurioje sudėti naujagimiui būtini daiktai. Man tai buvo naujiena, o mūsų vaikams – fantastiška dovana! Jų džiaugsmas ir palengvėjimas pastūmėjo naujai idėjai – tokius kūdikių kraitelius kurti ir Lietuvoje. Norėjosi matyti daugiau spindinčių jaunų akių ir šypsenų, o svarbiausia – mažiau susirūpinusių tėvelių, kuriems taip svarbu pasiruošti naujagimio atėjimui.

Tokią idėją perkelti į Lietuvą sumanėme prieš kelerius metus. Beveik metus ieškojom medžiagų, partnerių, gamintojų, nes tikslas buvo sukurti lietuviškų tiekėjų pagamintą dėželę ir jos turinį. Pagaliau jis buvo pasiektas.

2016 m. įkūrėme šeimos verslą, abu su vyru tapome partneriais, socialinių iniciatyvų sumanytojais, įgyvendintojais tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Šiandien, Lietuvoje kūdikio kraičio lyderis – „KŪDIKIO LIZDAS”. Ambicinga, ar ne? Tačiau, kad jais išlikti tenka daug investuoti ir paplušėti. Gyvenimas nestovi vietoje – turime žengti koja kojon su naujai pasaulyje atsiradusiomis naujovėmis, inovacijomis skirtomis mažiausiems gyventojams. Galiausiai, mes patys tapome inovatyvaus verslo dalimi ir pasiūlėme naujovę pasauliui!

O mūsų iniciatyva – „Visi naujagimiai lygūs!“ išsirutuliojo į socialinį verslą, kai už vieną nupirktą „Kūdikio lizdas“ rinkinį – antrąjį, bazinį rinkinį, padovanojame sunkumus patiriančiai šeimai. Kūdikiai nusipelno savo gyvenimą pradėti aprūpinti visais reikalingais daiktais, nesvarbu, kokioje šeimoje jiems teko gimti.

Mes sakome: pasirūpinkite dviem mažyliais iškart – savo ir tuo nepažįstamuoju, kuriam padovanosite saugumo ir ramaus miego jausmą.

 

 

„KŪDIKIO LIZDAS“ –  SAUGUS, PATIKIMAS, NAUDINGAS!

„QIMA“ sertifikatas patvirtina „Kūdikio lizas“ – dėžutės/lovelės ir specialaus naujagimiui skirto čiužinuko atitiktį visiems saugumo ir sveikos aplinkos reikalavimams turi: EN71-2:2011+A1:2014 ir REACH standartus.

Registruotas dėželės/lovelės su lingėmis dizainas – garantas, nes jos sulankstymas, naudojamo kartono storis nėra panašaus į suomiškas, amerikietiškas, škotų kūdikių dėželes ar kitas.

Inovatyvu – pasaulyje pirma registruota dėželė/lovelė su lingėmis. Pastarosios paprastai įsistato į dėželės dugną atlikdamos sūpuojamo lopšio funkciją.

Galimybė pasirinkti sau mieliausią dėžutės iliustraciją sukurtą drauge su dailininkais, iliustratoriais – tam, kad „Kūdikio lizdas“ dėžutė taptų ir Jūsų namų interjero dalimi. Širdžiai mielas prisiminimas ilgam.

 Tausojame ir mylime gamtą kūdikių dėžutės pagamintos iš perdirbto penkiasluoksnio  gofruoto kartono, kurį perdirbus panaudosi gamybai.

Užtikriname rūbelių kokybę – visi  „RBDT Kids Exclusives gaminiai turi sertifikatą STANDARD 100 by OEKO-TEX® ir atitinka aukščiausius reikalavimus būtinus kokybiškam kūdikio gyvenimui. Siūname iš organinės medvilnės ir 100 % medvilnės.

 Specialus rūbelių dizainas „RBDT Kids Exclusives” reiškia, kad apgalvojome visas detales, todėl yra patogūs tinkantys tiek mergaitėms, tiek berniukams. Mes kuriame patys, šalia bendradarbiaudami su dizaineriais, kad sukurtume kolekcijas, kurias pamiltų visos šeimos! Naujausio dizaino organinę drabužėlių kolekciją puošia vardinis užrašas „Aš miegu Kūdikio lizde”.

 „RBDT Kids Exclusives“ kolekcija anktukams – tikras iššūkis, kuris nepaliko nei vieno abejingo. Drabužėliai itin jautrią odą turintiems anksčiau gimusiems kūdikiams specialiai pritaikyti. Pradedant – audiniais, baigiant – išvirkščiomis siūlėmis. Drabužiuose nerasite nei vienos vidinės etiketės, kuri erzintų  jautrią ankstuko odelę.

 

Mūsų pagrindinės vertybės orientuotos į  saugų kūdikio miegą, nepriekaištingą produkto kokybę, kurią ir pristatome patiems mažiausiems Lietuvos gyventojams – kūdikiams!

 

Kodėl verta rinktis „Kūdikio lizdą“?

TREE

Tausojame ir mylime gamtą

Vaikiškos dėžutės pagamintos iš perdirbto penkiasluoksnio gofruoto kartono, kurį perdirbus panaudosi gamybai. Atitinka visus saugumo ir sveikos aplinkos reikalavimus, turi EN71-2:2011+A1:2014 ir REACH standartus.

Ankstukai

Užtikriname kokybę

Visi mūsų gaminiai „RBDT Kids Exclusives“  turi sertifikatą STANDARD 100 by OEKO-TEX® ir atitinka aukščiausius reikalavimus būtinus kokybiškam kūdikio gyvenimui. Siūname iš 100 % natūralios medvilnės ir organinės medvilnės.

SAVES YOU MONEY

Taupome jūsų pinigus ir laiką

Pirk „Kūdikio lizdas“ kraitį ir prisidėk prie šeimos biudžeto padidėjimo, nes tai pigiau nei kitur, viskas vienoje vietoje – tad sutaupyk ir laiką.

Inovatyvu

Inovatyvu

Pasaulyje pirma dėžė-lovelė su lingėmis! Lingės paprastai įsistato į dėžės dugną  ir taip atlieka sūpuojamo lopšio funkciją. Galimybė pasirinkti dėžės dizainą, kuriuos kūrėme kartu su dailininkais.